Zavolejte mi
Close

PRACOVNÍ KROKY: OD POŽADAVKU PO OBJEDNÁVKU

  • Vytvořte si vlastní zastřešení, skříň, skloněné skříně nebo kiosk-vozík s místním zástupcem LTP ve vaší zemi !
  • Tým LTP s vámi. Od prvních technických instrukcí až po přijetí funkční prototypové krabičky včetně všech estetických a montážních prvků.
  • Prototyp je smluvním základem pro budoucí sériovou výrobu.
  • V závislosti na vašich potřebách, naléhavosti a časové ose můžete zvolit mezi dvěma toky pracovních postupů pro vývoj vaší krabičky.První technické informace potřebné pro elektronické zařízení, které má být ochráněno, ozdobeno, nebo pokryto

  • Oblasti použití: lékařství, služby, průmysl
  • Funkce
  • Tvar
  • Velikost
  • Dokončení a příslušenství
  • Časová osa projektu

Volba mezi 2 možnostmi vývoje LTP krabičky

ElectroniCase DesignCase
V naprosté autonomii, přímo online 24/24 S CIT International s.r.o., naším dlouholetým, kompetentním a místním obchodním zástupcem
Založeno na jedné z více než 50 před-definovaných konstrukcí, reprezentovaných 3D CAD výkresy online. Tvar a konstrukce jsou 100% navrženy na míru podle vašich specifikací. 
Kryt bude vyvíjen podle požadovaných rozměrů elektronického zařízení, aplikačního prostředí a použití. 
Návrh konstrukce bude navržen technikem LTP.
Výběr z před-navržené konstrukce krabičky (tj. EC10-200-0) a vyplnění online formuláře cenové nabídky. Nabídka 100% zakázkové krabičky na zakázku navržená pomocí podrobného kontrolního seznamu projektu založeného na vašem jednoduchém náčrtu, nebo detailním 3D CAD výkresu s distributorem LTP.
Nabídka vypočítaná online. Nabídka stanovená a vypočtená od LTP.

Automatické doručení cenové nabídky e-mailem a na účet :

- Cena prototypu

- Cena sériového množství na základě objednávky

Přijetí cenové nabídky pro 100% zakázkovou konstrukci krabičky e-mailem.

- Cena prototypu

- Cena sériového množství na základě objednávky

Objednejte si svůj prototyp online nebo e-mailem na základě ověřené on-line okamžité nabídky. Objednejte si prototyp e-mailem na základě stanovené nabídky od LTP.
Programování a výroba zakázkové konstrukce prototypu včetně všech požadovaných dokončovacích a montážních prvků. Projektování, programování a výroba zakázkových konstrukčních prototypů včetně všech požadovaných dokončovacích a montážních prvků.
Prototyp připravený k použití je dodáván zákazníkovi. Testování a udsouhlasení zákazníkem. Prototyp připravený k použití je dodáván zákazníkovi. Testování a udsouhlasení zákazníkem.
Objednejte sériovou výrobu na základě testovaného a ověřeného prototypu. Objednejte si sériovou výrobu na základě testovaného a odsouhlaseného prototypu.

Close